dnes je 24.5.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Povinnosti podle Obecného nařízení

12.10.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 02:00:10

V důsledku zveřejnění informace o schválení obecného nařízení o ochraně osobních údajů, známého pod zkratkou GDPR, na úrovni Evropské unie se již v kruzích odborné veřejnosti začalo diskutovat o regulatorních požadavcích, jež budou dle nového právního rámce na povinné subjekty kladeny. Náš on – line seminář vás seznámí se základními informacemi týkajících se této normy a s povinnostmi, které dopadnou na zaměstnavatele odpovědné za zpracování osobních údajů, tj. správce a zpracovatele osobních údajů.

Kapitoly videa

On-line seminář je určen:

správce a zpracovatele osobních údajů.

Cílem on-line on-line semináře:

Informovat o změnách, které přináší nové nařízení o ochraně ososbních údajů.

Obsah on-line semináře:

 • Úvod do problematiky
 • Co přináší nová právní úprava
 • Nařízení a vnitrostátní předpisy
 • Povinnosti správců a zpracovatelů
 • Oznamovací povinnost a její modifikace dle GDPR
 • Příklady použití v konkrétních případech
 • Závěr

Lektor

Bc. Ilona Bartovská

Bc. Ilona Bartovská

je nezávislý konzultant a manažer specializující se na oblast řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. V oblasti ŘZL praxe 12 let.  6 let pracovala  jako HR manažer pro německo – americkou zahraniční výrobní společnost v oblasti elektro průmyslu.  

Působila jako mentor pro pozici Specialista náboru a jako lektor pro odbornou zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací: Personalista, Specialista náboru, Specialista mezd a odměňování. V současné době působí jako tutor  v programu MBA, kde zajišťuje sekci ŘLZ.

Je autorizovanou osobou dle MPSV pro ověřování odborné způsobilosti pro profesní kvalifikace: Personalista,  Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců,  Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců,  Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, Specialista pracovně pních vztahů.

Má vystudováno SDS obor Personální řízení a speciální kurz Pracovní právo pro personalisty na Karlově univerzitě v Praze.

Poskytuje také poradenství v oblasti personalistiky ve vlastní poradenské společnosti a zároveň působí také jako externí lektor v oblasti personalistiky pro vzdělávací agentury. Jako lektor preferuje při výuce sdílení a konzultace praktických příkladů z denní praxe. Jejím lektorským cílem je naučit Vás na konkrétních příkladech řešit pracovní situace a předat jim své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli převzít i do své práce.

Vede pracovně právní poradnu pro Český rozhlas Plzeň. Publikuje odborné články v časopise Praktická personalistika a Moderní řízení. Získala oceněná Tutorka roku 2015 na LIGs univerzity Prag v programu MBA – Řízení lidských zdrojů. Absolvovala kurz Mediace na Pražské vysoké škole psychosociálních studií s.r.o.

Zároveň je instruktorkou jógy:

 • Absolvování kurzu školení učitelů jógy III. Třídy v Centru jógy Plzeň
 • Absolvování kurzu Hormonální jóga v Jógapoint Plzeň
 • Absolvování kurzu Cviky pro bolavá záda a klouby u Mistra Borise Tichanovského - chiropraktik a diagnostik, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu
 • Kurz Zdravotník – akreditovaný MŠMT
 • Psaní odborných článků o józe pro magazín GLEID
 
Nahrávám...
Nahrávám...