dnes je 16.9.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Podpora malých prodejen na venkově

30.8.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

1.87
Podpora malých prodejen na venkově

Mgr. Petr Burda

Zaměření dotačního titulu

Dotační program je zaměřen na udržení chodu venkovských prodejen v místech, kde je jediná prodejna potravin a bez podpory není schopna pokračovat v provozu. Účelem dotačního programu je podpora oblasti udržitelného rozvoje venkova, zejména zachování základní funkce poskytovaných služeb na venkově a udržení kvality života venkovských obyvatel. Dotační program je zaměřen na udržení chodu venkovských prodejen v místech, kde je jediná prodejna potravin a bez podpory není schopna pokračovat v provozu. Cílem dotačního programu je zachovat základní funkce v oblasti veřejné správy na venkově s ohledem na kvalitu života. Dotační program je zaměřen zejména na podporu zachování provozu obchodů se základními potravinami a smíšeným zbožím na venkově v malých obcích.

Míra podpory:

Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků vyčleněných v rozpočtu Ministerstva průmyslu a obchodu pro realizaci dotačního programu pro Jihomoravský kraj je max. 3 000 000 Kč.

  • - Minimální výše dotace na jednu akci činí 25 000 Kč.
  • - Maximální výše dotace na jednu akci činí 100 000 Kč.
  • - Maximální podíl dotace na celkových uznatelných nákladech akce činí 50 % celkových uznatelných nákladů akce vynaložených v
 
Nahrávám...
Nahrávám...